Regionkontoret, Malmö.

Avdelningsmöten i Region Syd

Datum och tider för avdelningsmöten i Region Syd hittar du här.

Helsingborg
8 februari, 13:00
Årsmöte
Plats:
Måndagsgatan 1, Helsingborg
Kontakt:
Slavisa Nikolic, 0413-644 85, slavisa.nikolic@fastighets.se 

Karlshamn
11 februari 17:00
Årsmöte
Plats:
ABF Kungsgatan 32, Karlshamn
kontakt:
Björn Lindberg 021-10 84 81, bjorn.lindberg@fastighets.se

Kalmar
12 februari 17:30
Årsmöte
Plats: 
Kontakt:
Jörgen Karlsson 0470-458 80, jorgen.karlsson@fastighets.se

Ystad
12 februari 18:00
Årsmöte
Plats: Repslagaregatan 14 a, Ystad 18:00 
Kontakt: 
Anita Göransson, 0413-644 84, anita.goransson@fastighets.se

Trelleborg
12 februari 18:00
Årsmöte
Plats: LO-facken, Algatan 74, Trelleborg
Kontakt: Timo Närhi, timo.narhi@fastighets.se

Kristianstad
13 februari 17:30
Årsmöte
Plats:
Byggnads, Lasarettsboulevarden 4 a, Kristianstad
Kontakt:
Evert Bischof, 0413-644 99, evert.bischof@fastighets.se

Oskarshamn
13 februari 17:30
Årsmöte
Plats: ABF Verkstadsgatan 13, Oskarshamn
Kontakt: Jörgen Karlsson 0470-458 80, jorgen.karlsson@fastighet.se

Nybro
18 februari 17:30
Årsmöte
Plats: Dr Sandbergsgatan 4 b 
Kontakt: Kjelle Lundgren, 0470-241 83, kjelle.lundgren@fastighets.se

Lund
18 februari 18:00
Årsmöte:
Plats:
Folkparksvägen 2 d, Lund
Kontakt:
Ewe Nilsson, 070-233 12 66, ewe.nilsson@fastighets.se

Växjö
18 februari 18:00
Årsmöte
Plats: Fastighets, Södra Järnvägsgatan 8 Växjö
Kontakt: Jane Lundh 0470-405 77, jane.lundh@fastighets.se

Västervik
19 februari 18:00
Årsmöte
Plats: Kvarngatan 40 Västervik
Kontakt: Jesper Zettergren 0413-712 60, jesper.zettergren@fastighets.se

Ronneby
20 februari 17:00
Årsmöte
Plats: ABF Kungsgatan 2, Ronneby
Kontakt: Björn Lindberg 021-108481, bjorn.lindberg@fastigets.se

Eslöv
20 februari 17:00
Årsmöte
Plats: ABF, Södergatan 6, Eslöv
Kontakt: Björn Nielsen 042-21 28 03, bjorn.nielsen@fastighets.se

Ljungby
20 februari 17:30
Årsmöte
Plats: ABF Bergagatan 12, Ljungby
Kontakt: Jörgen Karlsson 0470-458 80, jorgen.karlsson@fastighets.se

Karlskrona
20 februari 18:00
Årsmöte
Plats: Byggnads Östra Köpmangatan 36 Karlskrona
Kontakt: Marie Stang 0413-644 90, marie.stang@fastighets.se

Landskrona
25 februari 17:00
Årsmöte
Plats: Folkets Hus, Säbygatan 16, Landskrona
Kontakt: Björn Nielsen 042-21 28 03, bjorn.nielsen@fastighets.se

Hässleholm
25 februari 18:00
Årsmöte
Plats:
ABF, Järnvägsgatan 25, Hässleholm
Kontakt:
Mathilda Hauge, 042 - 21 28 19, mathilda.hauge@fastighets.se

Malmö Nord
25 februari 18:00
Årsmöte
Plats:
Fastighets, Derbyvägen 6c, Malmö
Kontakt:
Marie Stang, 0413-644 90, marie.stang@fastighets.se

Malmö Syd
25 februari 18:00
Årsmöte
Plats:
Fastighets, Derbyvägen 6c, Malmö
Kontakt:
Marie Stang, 0413-644 90, marie.stang@fastighets.se

 

Saknar du uppgifter om ditt avdelningsmöte? Kontakta regionkontoret.

Uppgifter om nya avdelningsmöten skickas till forbundskontoret@fastighets.se
Skriv gärna informationen enligt nedanstående modell:
Avdelningsnamn
Datum och tid
Plats:
Kontakt:

Bli medlem i Fastighets

Granskad:
Kategorier: