Gruvbryggan, Utö

Fotograf: Janne Sparrman

Avdelningsmöten i Region Ost

Här hittar du datum och tider för avdelningsmöten i Region Ost.

Hägersten
5 februari 17:00
Årsmöte
Plats: Arenavägen 55, plan 5 i Johanneshov
Kontakt: Mirabela Scurtu, 070-332 46 70, mirabela.scurtu@fastighets.se

Johanneshov
5 februari 17:00
Årsmöte
Plats: Arenavägen 55, plan 5, Johanneshov
Kontakt: Mirabela Scurtu, 070-332 46 70, mirabela.scurtu@fastighets.se

Roslagen
5 februari 17:00
Årsmöte
Plats: Folkets hus Galles gränd 5, Norrtälje
Kontakt: Moayed Motallebi 0707-15 78 52, moayed.motallebi@fastighets.se

Täby
5 febrúari 17:00
Årsmöte
Plats: Stationsgränd 10, Åkersberga
Kontakt: Zia Lodin 076-134 59 78, zia.lodin@fastighets.se

Arlanda
5 februari 17:30
Årsmöte
Plats: ABF, Västra bangatan 31 A Märsta
Kontakt: Kim Nilsson 076-110 42 26, kim.nilsson@fastighets.se

Järfälla
6 februari 17:00
Årsmöte
Plats: Folkets Hus i Kallhäll Centrum, Gjutarplan 2, Järfälla
Kontakt: Diar Wasta, 070-715 27 63, region.ost@fastighets.se

Södertörn
11 februari 17:30
Årsmöte
Plats: Handenterminalen 4, 9 tr, Haninge
Kontakt: Curt Öhrström 08-440 72 06, curt.ohrstrom@fastighets.se

Hallunda
12 februari 17:00
Årsmöte
Plats: Hallunda Folkets Hus, Borgvägen 1, Norsborg
Kontakt: Danjela Teodorovic, 0736-67 12 16, danijela.teodorovic@hotmail.com

Kista
12 februari 17:30
Årsmöte
Plats: Kista Träff, Kista Torg 7, Kista
Kontakt: Alejandro Ortiz Ger 070-096 37 26, region.ost@fastighets.se

Spånga
13 februari 17:00
Årsmöte
Plats: Rinkeby Folkets Hus, Skårbygränd 1 Spånga
Kontakt: Moayed Motallebi 0707-15 78 52, moayed.motallebi@fastighets.se

Tumba
13 februari 17:00
Årsmöte
Plats: Tumbascenen, Utbildningsvägen 2, Tumba
Kontakt: Gordana Josimovic, 073-946 48 64, gordana.josimovic@fastighets.se

Uppsala Västra
13 februari 17:00
Årsmöte
Plats: Stallängsgatan 17A, Uppsala
Kontakt: Kim Nilsson 076-110 42 26, kim.nilsson@fastighets.se

Uppsala Östra
13 februari 17:00
Årsmöte
Plats: Stallängsgatan 17A, Uppsala
Kontakt: Kim Nilsson 076-110 42 26, kim.nilsson@fastighets.se

Heby
13 februari 17:00
Årsmöte
Plats: Stallängsgatan 17A, Uppsala
Kontakt: Kim Nilsson 076-110 42 26, kim.nilsson@fastighets.se

Tierp
13 februari 17:00
Årsmöte
Plats: Stallängsgatan 17A, Uppsala
Kontakt: Kim Nilsson 076-110 42 26, kim.nilsson@fastighets.se

Huddinge
19 februari 17:00
Årsmöte
Plats: ABF, Vårby Allé 22, Vårby
Kontakt: Gordana Josimovic, 073-946 48 64, gordana.josimovic@fastighets.se

Sollentuna
19 februari 17:00
Årsmöte
Plats: ABF-lokalen, Optimusvägen 12 A, Upplands Väsby
Kontakt: Dragan Paunovic, 073-785 73 18, region.ost@fastighets.se

Sundbyberg
19 februari 17:00
Årsmöte
Plats: Fastighets, Skytteholmsvägen 2, 7tr, Solna
Kontakt: Alex Santibanez, 073-436 56 58, alex.santibanez@fastighets.se

Skärgården
19 februari 17:00
Årsmöte
Plats: Bollmora Alle 11 i Tyresö
Kontakt: Yunus Tolaganov 076-918 12 20, region.ost@fastighets.se

Bandhagen
20 februari 17:30
Årsmöte
Plats: Nya Rågsveds Folkets Hus- Rågsvedstorget 11,
Kontakt: Silvio Siles, 076-502 32 69, silvio.siles@fastighets.se

Farsta
20 februari 17:30
Årsmöte
Plats: Folkets Hus Bagarmossen, Lillåvägen 44
Kontakt: Alazar Berhe 0736-18 83 56, berhe.alazar@yahoo.com

Södertälje
22 februari 13:00
Årsmöte
Plats: Joelsalen, ABF:s lokaler, Nedre Torekällgatan 7, Södertälje
Kontakt: Christina Petranyi 0734-36 56 54, christina.petranyi@fastighets.se

Västerort
24 februari 17:30
Årsmöte
Plats: Vällingby Folkets Hus, Albert Aronsons torg 5, Vällingby
Kontakt: Mina Hanna 070-334 03 52, mina.hanna@fastighets.se

Hässelby
25 februari 17:30
Årsmöte
Plats: Vällingby Folkets Hus, Albert Aronsons torg 5, Vällingby
Kontakt: Mina Hanna 070-334 03 52, mina.hanna@fastighets.se

Stockholm City
26 februari 17:00
Årsmöte
Plats: Fastighets, Skytteholmsvägen 2, 7tr, Solna
Kontakt: Eshag Najmeddin, eshag.najmeddin@fastighets.se

Skärholmen
26 februari 17:00
Årsmöte
Plats: Sätra centrum, Torvsätravägen 12, Skärholmen
Kontakt: Gordana Josimovic, 073-946 48 64, gordana.josimovic@fastighets.se

Enköping
26 februari 18:00
Årsmöte
Plats: Verkmästaregatan 5, Enköping
Kontakt: Anette Lindgren 070-792 57 17, anette.lindgren@fastighets.se

Gotland
27 februari 18:00
Årsmöte
Plats: Stenhuggarvägen 6, Visby
Kontakt: Ylva Bendelin, 070-331 19 73, ylva.bendelin@lo.se

Bandhagen avdelning - Silvio s Sile nya tel nr: 0765 023 269

Saknar du uppgifter om ditt avdelningsmöte? Kontakta regionkontoret

Uppgifter om avdelningsmöten skickas till forbundskontoret@fastighets.se
Skriv gärna informationen enligt nedanstående modell:
Avdelningsnamn
Datum och tid
Plats:
Kontakt:

Bli medlem i Fastighets

Granskad:
Kategorier: