Avdelningsmöten i Region Väst

Här är datum och tider för avdelningsmöten i Region Väst.

Åmål

20 november 17:00
Nomineringsmöte
Plats: Västerlånggatan 9, Åmål
Kontakt: Mikael Norén 0703-59 17 70

Tranås
20 november 18:00
Nomineringsmöte
Plats: Folkets Hus,Tranås
Kontakt: Anders Fennsjö 033-12 70 38

Göteborg Centrum
21 november 17:00
Nomineringsmöte
Plats: Fastighets regionkontor, Folkets Hus Järntorget
Kontakt: Camilla Claesson 0733-26 65 03

GBG Partille/Lerum
21 november 17:00
Nomineringsmöte
Plats: Fastighets regionkontor, Folkets Hus Järntorget
Kontakt: Gunnel Blom 031-85 96 86

Göteborg Angered
22 november 18:00
Nomineringsmöte
Plats: Folkets Hus Hammarkullen, Hammarkulletorget 62 b
Kontakt: José H Romero, 070-859 23 88

Skövde
25 november 16:30
Nomineringsmöte
Plats: ABF, Gesällvägen 1 (Hallenbergsrondellen), Skövde
Kontakt: Annica Falck 0702-33 74 22

Uddevalla
25 november 18:00
Nomineringsmöte
Plats: Folkets Hus, Uddevalla
Kontakt: Emil Isenheim 0730-52 28 25

Varberg
26 november 18:00
Nomineringsmöte
Plats: ABF, Brunnsbergsvägen 5, Varberg
Kontakt: Bo Gustafsson 0704-83 64 51

Falköping
27 november 16:00
Nomineringsmöte
Plats: Grönelundsgatan 5B Vita bandets lokaler i källaren, Falköping
Kontakt: Linda Karlsson 031-85 96 73

Strömstad
28 november 18:00
Nomineringsmöte
Plats: Folkets Hus Strömstad
Kontakt: José Paiz Vasquez 0729-36 78 62

Mariestad
2 december 16:15
Nomineringsmöte
Plats: LO-fackens lokaler, Komministergatan 16, Mariestad
Kontakt: Linda Karlsson 031-85 96 73

Alingsås
4 december 17:00
Nomineringsmöte
Plats: Folkets Hus, Norra Strömgatan 9, Alingsås
Kontakt: Gunnel Blom 031-85 96 86

Jönköping
5 december 17:00
Nomineringsmöte
Plats: Fabriksgatan 9, Jönköping
Kontakt: Anders Fennsjö 033-12 70 38

Värnamo
9 december 09:00
Nomineringsmöte
Plats: ABF, Expovägen 6A, Värnamo
Kontakt: Anders Fennsjö 033-12 70 38

Nässjö
9 december 17:00
Nomineringsmöte
Plats: ABF, Storgatan 25 C, Nässjö
Kontakt: Anders Fennsjö 033-12 70 38

Göteborg Öster
9 december 17:00
Nomineringsmöte
Plats: Folkets Hus Järntorget, Olof Palmes Plats 1 (våning 6), Göteborg
Kontakt: Gunnel Blom 031-85 96 86

Göteborg Väster
10 december 17:00
Nomineringsmöte
Plats: Regionkontoret, Folkets Hus Järntorget
Kontakt: Gunnel Blom 031-85 96 86

Falkenberg
11 december 17:00
Nomineringsmöte
Plats: ABF, Lasarettsvägen 11, Falkenberg
Kontakt: Ivy Salaris 031-85 96 77

Göteborg Partille/Lerum
18 november 17:00
Nomineringsmöte
Plats: Partille Arena, Gamla Kronvägen 2, Partille
Kontakt: Ivy Salaris 031-85 96 77

Kungsbacka
19 december 17:00
Nomineringsmöte
Plats: ABF, Kungsbacka
Kontakt: Ivy Salaris 031-85 96 77

Saknar du uppgifter om ditt avdelningsmöte? Kontakta regionkontoret.

Uppgifter om avdelningsmöten skickas till forbundskontoret@fastighets.se
Skriv gärna informationen enligt nedanstående modell:
Avdelningsnamn
Datum och tid
Plats: 
Kontakt:

Bli medlem i Fastighets

Granskad:
Kategorier: