Kongress 2014
Tidlöneprincipen
Fastighets avtal
Att bli medlem
Ordförande har ordet
Om Fastighets
Regionkontor
Kontakta Fastighets
Fastighets a-kassa
Arbetsmiljö
Försäkringar
Fackliga studier
Agitation
Yrkesutbildning/ Kompetensutveckling
Facklig-politisk samverkan
6F
LO kongress 2012
europaportalen.se
Länkar
In English
Lyssna på hemsidan
Fastighetsfolket


Hem | Regionkontor | Region Syd  
Region Syd

Regionkontor för Kronobergs, Kalmar, Blekinge och Skåne län.

Fastighetsanställdas Förbund

Södergatan 8 B
241 30 ESLÖV
Tel: 0413 - 644 80

Fax: 0413 - 145 60
e-post: region.syd@fastighets.se

Öppettider
Måndag – Torsdag 08.00 – 16.30
Fredag 08.00 -15.30
Lunchstängt 11.30 – 12.30

Inträdesansökan
(klicka på rubriken för att få fram en ansökan att printa ut)

A-kassefrågor
0771-60 50 50
Klicka här för A-kassans hemsida

Klicka här om du vill skriva till a-kassan.

Avdelningsmöten i Region Syd

Vilken avdelning i Region Syd hör jag till?
(Klicka på rubriken)

Fastighetsanställdas Förbunds organisationsnummer: 8020008622
Fakturaadress
Fastighetsanställdas Förbund
FE 109
BGC-id MNB 3001
105 69 Stockholm
Referens ska anges, den är verksamhetsområde och kostnadsställe, fem siffror xxx.yyyyy.
PDF-faktura:
mnb0000@privatgirot.se

Personal

Victoria Petrovic, administratör
0413 - 644 80
Victoria.Petrovic@fastighets.se

Mirela Obradovic, administratör
0413 - 644 80
mirela.obradovic@fastighets.se

Tommy Nilsson
Tommy Nilsson, ombudsman
Kansli- och personalsamordnare, Agitation
0470 - 241 25
tommy.nilsson@fastighets.se

Christel Niby
Christel Niby, ombudsman
Avtal/förhandlingar
042 - 21 28 19
christel.niby@fastighets.se

Katarina Sandberg, ombudsman
Katarina Sandberg, ombudsman
Organisation
0470 - 405 77
katarina.sandberg@fastighets.se

Björn Nielsen ombudsman Region Syd
Björn Nielsen, ombudsman
Medlems- och avtalsförsäkringar, Yrkesutbildning/Kompetensutveckling
042-21 28 03
Bjorn.Nielsen@fastighets.se

Jan Clausen
Jan Clausen, fackligt ombud
Arbetsmiljö
042 - 21 28 16
jan.clausen@fastighets.se

Kjelle Lundgren, fackligt ombud, region Syd
Kjelle Lundgren, fackligt ombud
Fackliga studier, Facklig-politisk samverkan
0470 - 241 83
kjelle@fastighets.se

Fasab - facklig administration i samverkan – är servicebolaget som sköter administration åt Fastighetsanställdas Förbund.
Klicka på namnet för att komma till Fasabs hemsida.
   Meny
Region Nord
Avdelningsmöten Nord
Till vilken avdelning i Region Nord hör jag?
Region Ost
Till vilken avdelning i Region Ost hör jag till?
Region Tvärs
Avdelningsmöten i Region Tvärs
Vilken avdelning i Region Tvärs hör jag till?
Region Väst
Avdelningsmöten Väst
Vilken avdelning i Region Väst hör jag till?
Region Syd
Avdelningsmöten Syd
Till vilken avdelning i Region Syd hör jag?
Vilken avdelning tillhör jag?
Dokument
Inträdesansökan till Fastighets [778 kb]
Medlemsavgifter 2012 [51 kb]
Supplement till stadgar [633 kb]
Förbundets stadgar antagna vid 2010 års kongress [136 kb]
E-post: forbundskontoret@fastighets.se